Mała Akademia Teatralna >Aktualności

Zapraszamy do udziału w niezwykle rozwojowych, interesujących i angażujących zajęciach teatralnych, prowadzonych przez wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów teatralnych.

Co Nas wyróżnia?:

Oferowane przez Nas zajęcia prowadzone są za pomocą nowatorskich metod łączących w sobie teatr słowa z teatrem pantomimy, w trakcie których wykorzystywana jest naturalna potrzeba ruchu i zabawy u dzieci.

Nasze zajęcia:

• stanowią wspaniałą i niezapomnianą zabawę dla najmłodszych;
  • ośmielają przed występami publicznymi i pomagają nawet najbardziej nieśmiałym dzieciom otworzyć się przed grupą;
  • powodują wzrost pewności siebie i samooceny;
  • pielęgnują indywidualność każdego dziecka;
  • uczą pracy w grupie;
  • pobudzają kreatywność, wyobraźnię i skupienie;
  • rozwijają prawidłową wymowę oraz dykcję;

W pracy z dziećmi wykorzystujemy ich radość i chęć do zabawy.

Na zajęciach wykorzystywane są kostiumy, rekwizyty, maski, lalki-pacynki oraz wesoła muzyka.

Po każdym semestrze odbywają się otwarte zajęcia dla rodziców i rodziny uczestników.

Kiedy ?:zajęcia zaczynają się od października.

Zapisy zapytania prosimy kierować na adres: biuro@fundacjapantomima.pl lub pod nr tel. 796-389-485/ 880-149-132