Warsztaty „Tańce Zwierząt” ze Slavą Inozemcevem we Wrocławiu!!! >Teatr

Serdecznie zapraszamy na warsztaty z dyrektorem i aktorem Teatru InZhest – Slavą Inozemcevem*, twórcą oryginalnego treningu fizycznego “Tańce Zwierząt”.

Tańce zwierząt to uniwersalny system kształcenia psychofizycznego aktorów i tancerzy oparty w całości o starożytny chiński system Pięciu Przemian „U- SIN”. Pory roku, części świata, cykle biologiczne, niektóre etapy rozwoju społeczeństwa, kolory, dźwięki, czy smaki odpowiadają jednemu z podstawowych elementów: drzewu, ogniowi, ziemi, metalowi, wodzie. Elementy te łączone są z obrazami zwierząt: Tygrysem, Ptakiem, Małpą, Wężem i Smokiem- z ich energią, rytmem, emocjami, motoryką, budową.
Warsztaty Dances of Animals mają na celu stworzyć pełen obraz psychofizycznej specyfiki poszczególnych zwierząt, poszukując centrum energetycznego każdego zwierzęcia. Trening obejmuje: elementy pantomimy, tańca butoh, improwizację, kung- fu, akrobatykę.

Warsztaty odbędą się w terminie 9.01-13.01.2015 r., w godzinach 15.00 – 21.00.
Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysłanie zgłoszeń uczestnictwa w warsztacie wraz z potwierdzeniem dokonanej wpłaty do 5 stycznia 2015 r.

Koordynatorka wydarzenia: Maria Rataj, e-mail: mara.w16@wp.pl, tel.: 725-884-865.

Opłaty za warsztaty proszę kierować na konto: PKO 821020 3844 0000 1102 0073 5035, z dopiskiem pantomima
Ilość miejsc ograniczona.

*Wiaczesław Inozemcev- dyrektor i aktor Teatru „InZhest”. Opracował i wykłada metodę Tańca zwierząt. Zajęcia prowadzi zarówno w rodzinnej Białorusi oraz zagranicą, w tym m.in.: w Schloss Brollin (Niemcy) Teatro Rojo (Hiszpania), na Europejskim Uniwersytecie Humanitarnym w Wilnie (Litwa).