Akademia Małego Mima- III edycja!!! >Aktualności

Akademia Małego Mima – III edycja!!!

Z przyjemnością informujemy, że już po raz trzeci Fundacja Pantomima uzyskała dotację z Gminy Wrocław na dalszą realizację Akademii Małego Mima – zajęć pantomimy dla najmłodszych. Projekt odbywać się będzie w okresie od lutego 2015 roku do 31 grudnia 2015 roku w przedszkolu Leonardo oraz nr 25 przy ul. Krętej.

Akademia Małego Mima to cykl warsztatów teatralnych prowadzonych dla dzieci z wrocławskich przedszkoli: przedszkola nr 25 oraz przedszkola Leonardo. W trakcie zajęć dzieci zapoznawane są ze światem pantomimy, poznając jego różne odsłony. Dzieci uczestniczące w zajęciach mają możliwość tworzyć wraz z prowadzącymi scenki i etiudy, występować przed sobą nawzajem, pracować z rekwizytem scenicznym i kostiumem oraz przekonać się czym jest maska teatralna.

Całość działań potrwa do do 31 grudnia 2015 roku i zostanie zakończona „Quizem teatralnym” oraz końcową lekcją pokazową dla rodziców i rodziny uczestników w trakcie której dzieci zaprezentują stworzone w trakcie warsztatów etiudy i podzielą się nabytymi w trakcie projektu umiejętnościami.

Koordynatorem i inicjatorem projektu jest Katarzyna Łuczyńska.
Pedagogami AMM są: Magdalena Młynarczyk oraz Katarzyna Łuczyńska.

Zachęcamy do oglądania fotorelacji w naszej galerii!

Zapraszamy do obejrzenia trailera z II edycji projektu AMM!